Kayabaşı mahalle muhtarlığı “Kayaşehir” de açıldı

Son Güncelleme: 1 Nisan 2012 - 10:42 1 Yorum Yazar:

Kayabaşı Mahallesi yeni muhtarlığına kavuştu. Başakşehir Kaymakamı Cevdet Can, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Emlak Yönetim Hizmetleri ve Tic.A.Ş Genel Müdür Vekili İlhan Kartal’ın katılımıyla yapılan törenle açıldı.

Törende konuşan Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, “100 bin konut ile Kayaşehir başlı başına bir ilçe konumuna geldi. İstanbul da %75’i yeşil alan olan başka bir yerleşim yeri yok. Kayaşehir’de ki bu güzelliği sizler ve biz yerel yönetimler korumalıyız” dedi.

Kayaşehir’e yeni projelerin müjdesini Başakşehir Kaymakamı verdi
Başakşehir Kaymakamı Cevdet Can muhtarlık açılışında gerçekleştirdiği konuşmasında Kayaşehir de yapılacak yeni hizmetlerin müjdesini verdi.
Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’dan sonra kürsüye çıkan Cevdet Can ise sözlerini şöyle tamamladı “2008’de boş bir arazi olan Kayaşehir’in 10 sene sonra İstanbul’un en kalabalık bölgesi olacak. İdarecilere büyük görevler düşüyor. Okul sayısının artırılması için çalışmalarımız sürüyor, bir aya kalmaz Başakşehir Devlet Hastanesine bağlı Polikliniğimizi burada açacağız. İnşası bitirilmiş olan Polis Merkezimizi ise yakında hizmete açarak huzurlu bir yer olan Kayaşehir’in bu özelliğini korumuş olacağız.”

Muhtarlık 30 bin Kişiye hizmet verecek
Yapılan konuşmaların ardından ise binanın açılışı gerçekleştirildi. TOKİ Başakşehir Kayaşehir 9.Bölge Merkez ofisinde yer alan muhtarlık binasında 50 bin kişiye hizmet verilebilecek. Kayabaşı Mahalle Muhtarlığı, TOKİ tarafından teslim edilen 17 bin konutta yaşayan 50 bin kişinin ikametgâh, öğrencilerin okul nakilleri gibi işlemlerini gerçekleştirecek.

Adres: 9.bölge Emlak Yönetim Ofisi/Kayaşehir
Telefon: 777 2 555


---------------------------------------------------------------------------------

Kayabaşı mahalle muhtarlığı “Kayaşehir” de açıldı ile Benzer Yazılar:

1 Nisan 2012 Saat : 10:42

“Kayabaşı mahalle muhtarlığı “Kayaşehir” de açıldı” için 1 Yorum

  1. Kayaşehirli dedi ki:

    Muhtarın adı ne acaba ??

Kayabaşı mahalle muhtarlığı “Kayaşehir” de açıldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------