Kayaşehir 9.Bölge Su Basınç Sorunu 2

Son Güncelleme: 11 Kasım 2014 - 3:19 0 Yorum Yazar:

Kayaşehir 9.Bölge Su Basınç Sorunu 2

Kayaşehir 9.Bölge’de oturan bir Kayaşehir Sakini 9.Bölge Emlak Yönetimi ile yaşamış olduğu bir sorunu daha önce sizler ile paylaşmıştır. Konut sakini yeni gelişmeyi bizlere mail yolu ile aktardı. 

Sizden Gelenler konu başlığında yayınlanması rica etti. Kayaşehir’in sesi olmaya çalışan kayasehiristanbul.net konut sakinlerinin sorunlarına yer verdiği  Sizden Gelenler bölümünde bu soruna yer veriyoruz.

9.Bölge Emlak Yönetimi sorunu zaten bilmektedir. Mail sahibinin kimliği taraflarca bilinmektedir. Bizler hedef göstermeme adına prensip olarak sorunları iletenlerin kimliklerini açıklamıyoruz.

Bize Ulaşmak İçin: MAİL: info@kayasehiristanbul.net veya İLETİŞİM

Kayaşehir 9.Bölge Su Basınç Sorunu- 1

Bu maili Bimer’de gönderdim sizler ile de paylaşmak istedim. kayasehiristanbul.net ‘e göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim.

Bimer’e atmış olduğum mailden bir gün sonra emlak yönetim Kayaşehir 9 bölgeden teknik eleman ile bir personel daireme geldiler. Su basıncını incelediler çok şükür ki bu sefer bir sorun yok deyip gitmediler. Su basıncının özelliklede sıcak su basıncının az olduğunu kendileri de tespit ettiler. Ancak bunun sebebinin muslukların veya tesisatın kireç tutmasından kaynaklanmış olma ihtimalinin büyük olduğunu söylediler. Bu düşünceye onları iten temel sebep de bina da bu konuda şikâyetin olmadığını iddia etmelerinden kaynaklandığını da ifade ettiler.

Bir vanayı çevirmemek ve her halükarda bizi suçlu göstermeye çalışmak için kendilerince delil topladılar.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ


---------------------------------------------------------------------------------

Kayaşehir 9.Bölge Su Basınç Sorunu 2 ile Benzer Yazılar:

11 Kasım 2014 Saat : 3:19

Kayaşehir 9.Bölge Su Basınç Sorunu 2 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------