Kayaşehir’de Oto Hırsızlığı Operasyonu

Son Güncelleme: 25 Ekim 2017 - 3:45 0 Yorum Yazar:

İstanbul’da, hırsızlık amacıyla girdikleri evlerden aldıkları anahtarlarla park halindeki araçları çaldıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 şüpheliden 1’i tutuklandı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, ağustosta Bakırköy’de Halil Ö’ye ait lüks otomobil ile eylülde Pendik’te Ahmet Ümit K’ye ait cipin evlerden alınan anahtarla çalınmasıyla ilgili çalışma başlattı.

Polis ekipleri, Bağcılar Yenimahalle’deki bir sitenin otoparkında sahte plakalı terkedilmiş bir cipin bulunduğunu tespit etti. Bölgede fiziki çalışma yapan ekipler, cipi kontrole gelen şüphelileri belirledi.

Polis ekiplerinin izlemeye aldığı şüpheliler, Başakşehir Kayaşehir Mahallesi‘ndeki bir sitenin otoparkında sahte plakalı lüks otomobili kontrol ederken yakalandı. Şüphelilerin çaldıkları araçlara sahte plaka takarak, uzun bir süre farklı otoparklarda beklettikleri ortaya çıktı. Cipin Ahmet Ümit K’ye, otomobilin ise Halil Ö’ye ait olduğu belirlendi.

Şüpheli Çeçenistan uyruklu Rus vatandaşı Rukman Ö. (30), Oray G. (27) ve Muhammet G. (18) gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adileyeye sevk edilen şüphelierden Rukman Ö. tutuklandı, diğer şüpheliler ise serbest bırakıldı.


---------------------------------------------------------------------------------

Kayaşehir’de Oto Hırsızlığı Operasyonu ile Benzer Yazılar:

25 Ekim 2017 Saat : 3:45

Kayaşehir’de Oto Hırsızlığı Operasyonu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------