Kayaşehir Girişindeki Kavşakta Yine Kaza Oldu

Son Güncelleme: 22 Nisan 2012 - 8:45 2 Yorum Yazar:

Kayaşehir Girişindeki Kavşakta Yine Kaza Oldu

Kayaşehir Emniyet Müdürlüğü ve muhtarlık yanında ki kavşakta yine kaza oldu.

Dün (21.4.2012) öğle saatlerinde meydana gelen kazada bir belediye otobüsü ile kamyonet kavşakta kaza yaptı. Hafta geçmiyor ki bu kavşakta trafik kazası olmasın. Bir çok defa bu kavşakta meydana gelen kazaları haber yapmamıza rağmen yetkililerin duyarsızlığı hala devam etmektedir. Anlaşılan o ki ölüm olayı olmadan yetkililerin harekete geçtiğini görmek mümkün olmayacak.

https://www.tokikayabasikonutlari.net/kayasehir-keskin-viraj-sorunu/

Keskin virajda olduğu gibi bir çocuğun ölümü ilgililerin dikkatını çekmiş olacak ki önlem aldılar!  Nasıl bir önlemse? Yol sarı levhalara döndü. Yolda yapmış oldukları yanlışlığı düzeltmek yerine hız kesici ve sarı levhalar ile virajı doldurdular.

Bakalım bu kavşakta nasıl bir çözümü uygulamaya koyacaklar.? Umarız bir ölüm olayı meydana gelmeden önlem alınır.

 


---------------------------------------------------------------------------------

Kayaşehir Girişindeki Kavşakta Yine Kaza Oldu ile Benzer Yazılar:

22 Nisan 2012 Saat : 8:45

“Kayaşehir Girişindeki Kavşakta Yine Kaza Oldu” için 2 Yorum

  1. berkay dedi ki:

    evet kesinlikle haklısınız.Böylesi tehlikeli bir kavşaktan hergün çocuklarımız, sınıf öğrenci sayısı 55,leri bulan okullarına gitmek için karşıya geçmek zorunda kalıyor.ne bir trafik ışığı, ne bir üst geçit yapmamakta yetkililerimiz ısrar etmekte yada insan hayatı bu ülkede bir hiç.Burdan BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE SESLENİYORUZ Ne olur birilerinin daha ocağı sönmeden bu kavşaklarda gerçek sağlıklı önlemler alınsın.

  2. kadoş dedi ki:

    KAYAŞEHİR için TÜRKİYENİN UYDU KENTİ diyorlar .Nasıl bir uydu kentse bir trafik ışığı bile yok.Başakşehir Belediyesinin yeni vitrinimiz diye nitelendirdiyi bu yeni vitrin için sadece vitrin ve pankart şovu yaptığı aşikardır.Çünkü abartmıyoruz ortada yapılan hiç bir şey yok.Esikler say say bitmiyor okullardaki sınıf kapasitelerinin çokluğunumu desek yoksa site yönetimlerinin umursamazlığınımı desek ,özellikle 9.bölge site yönetimi.Zaten bu hafta site yönetimiyle alakalı şikayetlerimizi emlak yönetime bildireceğiz.

Kayaşehir Girişindeki Kavşakta Yine Kaza Oldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------