Kayaşehir Otopark Sorunu

Son Güncelleme: 21 Mart 2015 - 12:17 0 Yorum Yazar:

İstanbul Kayabaşı bölgesinde 2010 yılında kurulan Kayaşehir yerleşim yeri daha kuruları kısa bir süre olmasına rağmen otopark sorunu yaşamaya başladı.

otopark sorunuKayaşehir’ın düzenli yerleşim planı insanların ihtiyaçlarını görmek için otomobil almaya mecbur bırakmıştır. Kayaşehir, kendi içerisine bile ulaşım sorununu aktif olarak çözememesi insanların, borçlarına rağmen araba almaya sürüklemiştir.

Market, hastane, okul vs. bir çok yere ulaşım için market servislerini bile kullanmak zorunda kalmaktadırlar. Bu sorunu kendi bünyelerinde çözmek hemde otomobil ihtiyacını gidermek için Kayaşehirlilerin aldıkları otomobiller, site içerisinde otopark zorunu olmasına neden olmuştur.

Site içerisinde yer kalmaması site sakinlerini uygunsuz araç park etmeye zorunlu bırakmaktadır. Emlak yönetimin uygunsuz araç parkı için yapmış oldukları uyarılar sonuçsuz kalmaktadır. Daha 5 yıl olmasına rağmen otopark sorununun bu kadar belirginleşmesi gelecek için endişe verişi bir durumdur.

Yetkililer bu konu hakkında bir şeyler düşünüp düşünmedikleri bilinmez ancak vatandaş bir şeylerin yapılması konusunda artık sorunu dillendirmektedirler.

İstanbul’un birçok semtinde yeni inşaatların altları otopark olarak mecburu tutulurken, Kayaşehir’de çok geniş alanın otoparklara ayrılması hem birçok güzelliği önlemiş, hemde otopark sorununun oluşmasına neden olması vatandaşın şikayetlerine sebep olmuştur.

Bu konu hakkında ilerleyen günlerde bir şeylerin yapılıp yapılmayacağını hep beraber takip edeceğiz.

RESİMLERİN DEVAMI İÇİN  http://kayasehiristanbul.net/kayasehir-otopark-sorunu/


---------------------------------------------------------------------------------

Kayaşehir Otopark Sorunu ile Benzer Yazılar:

21 Mart 2015 Saat : 12:17

Kayaşehir Otopark Sorunu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------