Kayaşehir Site Personelinden Milyonluk Vurgun

Son Güncelleme: 4 Mart 2021 - 10:03 0 Yorum Yazar:

Kayaşehir Site yönetimi Vurgun. Kayaşehir 19. Bölge Site Yönetimi’nde aidat takip personeli olarak çalışan Ü.G.’in daire sakinlerinin aidat ve ısınma ödemelerini zimmetine geçirdiği ortaya çıktı. Kayaşehir Site Personelinden Vurgun. Ü.G.’nin Kayaşehir 19. Bölge 1. ve 2. Kısım’da bulunan yaklaşık 110 dairenin hesabını elden ve kendi hesabına aktardığını itiraf ettiği iddia edildi.

Kayaşehir Site yönetimi Vurgun

Kayaşehir Site Personelinden Vurgun

Ü.G, site yönetimine verdiği dilekçede; “Kayaşehir 19. Bölge 1. Kısım Site yönetiminden 497.668 TL anaparayı muhtelif bankalara ait hesaplarıma EFT yolu kanalı ile aktardım” ifadelerini kullandı. Kayaşehir Site yönetimi Vurgun

Mağdur vatandaşların Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi. Yeni site yönetiminin; mağdur site sakinlerinin önceki dönemde çalınan parasının üzerine işlenen faizini istemesi tepkilere neden oldu.

“CASİNODA KUMAR OYNADIM, BORÇLANDIM”

Ü. G; 9 Kasım 2020 tarihinde Kayaşehir 19. Bölge 1. Kısım Site Yönetim Müdürlüğü’ne verdiği dilekçede, KKTC’de kumar oynadığını ve borçlandığı, borcunu ödemek için daire sakinlerinin ödemelerini zimmetine geçirdiği söyledi:

Ü.G, şunları söyledi:

“13 Temmuz 2018 tarihi itibariyle Kayaşehir 19. Bölge 1. ve 2. Kısım Site Müdürlüğü’nde aidat takip personeli olarak çalışmaya başladım. Daha öncesinde KKTC’de 2008-2013 tarihinde üniversite okuduğum sırada casinoda kumar oynamak maksadıyla 3 defa olarak 295.000 TL borçlandım. 2016 yılında Türkiye’ye gelerek yaşamaya başladım. Bu dönemde tefeciden borç almamdan dolayı tefeci sürekli eşimle tehdit edilmeye başlandım. Bu tarihten sonra borcu ödemek adına daire sakinlerinin aidat ve ısınma tutarlarını (borçlarını) nakit veya kendi hesabıma EFT olarak zimmetime geçirdi. Kayaşehir Site yönetimi Vurgun


HABERİN AYTINTILARI İÇİN TIKLAYINIZ:

KAYAŞEHİR SİTE PERSONELİNDEN MİLYONLUK VURGUN


 


---------------------------------------------------------------------------------

Kayaşehir Site Personelinden Milyonluk Vurgun ile Benzer Yazılar:

4 Mart 2021 Saat : 10:03

Kayaşehir Site Personelinden Milyonluk Vurgun Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------