Kayaşehir Spor Kulübü U-11 Şampiyonu

Son Güncelleme: 14 Şubat 2015 - 11:27 0 Yorum Yazar:

Kayaşehir spor Kulübü bünyesinde top koşturan sporcular, Türkiye Futbol Federasyonu U11 Minikler Turnuvası 2’inci Grup Şampiyonu oldu.İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü16 maçta 16 galibiyet alarak büyük bir başarıya imza atan şampiyonlar, düzenlenen törende madalyayla ödüllendirildi.
2012 yılında kurulan ve 2’inci yılında şampiyonluk heyecanı yaşayan Kayaşehir Spor Kulübü bünyesindeki futbolcular, U11 Minikler Turnuvası 2’inci Grup Şampiyonu oldu. Emin Saraç Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül töreninde şampiyonluğu getiren sporculara madalyaları verildi. Ödül törenine Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Kulüp yöneticileri ve eğitmenleri ve sporcuların yanı sıra veliler katıldı.

Törende konuşan Kayaşehir Spor Kulübü Başkanı Selim Çelebi, “Bir yıldan az bir sürede bir araya gelen minik sporcularımız hiçbir hava şartına aldırış etmeden durmadan çalıştılar ve sonunda hak ettikleri şampiyonluğu kazandılar. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bu kulübü kurmak için yola çıktığım değerli yol arkadaşlarımla hiçbir zaman öncelikle futbolcu yetiştirmeyi düşünmedik. Bizler spor yoluyla insani değerlerine, kültürel değerlerine ve manevi değerlerine bağlı, ne için yaşadığını bilen sorumluluk sahibi özgüveni yüksek insanlar yetiştirmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ


---------------------------------------------------------------------------------

Kayaşehir Spor Kulübü U-11 Şampiyonu ile Benzer Yazılar:

14 Şubat 2015 Saat : 11:27
  SPOR

Kayaşehir Spor Kulübü U-11 Şampiyonu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------