Kayaşehir’de 10 bin lira peşinatla yeni proje

Son Güncelleme: 23 Ekim 2014 - 1:26 1 Yorum Yazar:

Makro-Akyapı işbirliğiyle Başakşehir’de inşa edilecek meydanda yer alacak olan proje 10 bin lira peşinatla satılacak. Başakşehir projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alacak.

başakşehir yeni merkezMakro-Akyapı ortak girişimiyle Başakşehir’de inşa edilmesi planlanan Türkiye’nin ilk planlı şehir meydanının yapımı 2104 yılının sonuna kadar başlayacak. Meydan, Taksim Meydanı’nın iki katı büyüklüğe sahip olacak. Meydanda Başakşehir’deki kamu kurumları ve 368 bin metrekare büyüklükteki botanik park, 9 ihtisas hastaneli Avrupa’nın en büyük sağlık kompleksi, on binlerce araçlık otopark, kongre ve sergi merkezleri, aktivite ve spor alanları, 5000 kişilik cami, metro, tramvay ve İETT durakları Türkiye’ye örnek olacak kent meydanında yer alacak. Meydanda bir de konut projesi bulunacak.

Ön talep süreci başladı

Emlak Konut GYO’nun Makro-Akyapı ortak girişimi ile inşa edeceği Başakşehir Yeni Merkez’de ön başvurular alınmaya başladı. Emlak Konut GYO Gelir Paylaşımı esaslarına göre satılacak proje, 10 bin lira peşinatla KDV dahil 2 bin 650 liradan başlayan metrekare fiyatlarıyla satışa çıkacak. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer verilecek. Anadolu Yakası’na 15 dakika mesafede bulunacak olan Başakşehir Yeni Merkez’in 2017 yılında tamamlanması bekleniyor.kayasehiristanbul.net

“Proje, yüksek prim vaad ediyor”

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ


---------------------------------------------------------------------------------

Kayaşehir’de 10 bin lira peşinatla yeni proje ile Benzer Yazılar:

23 Ekim 2014 Saat : 1:26

“Kayaşehir’de 10 bin lira peşinatla yeni proje” için 1 Yorum

  1. Tarık Uçan dedi ki:

    Mrb en kisa zamamanda porojelerinizle ilgili bilgi verirseniz sevinirim iyi çalişmalar

Kayaşehir’de 10 bin lira peşinatla yeni proje Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------