KAYAŞEHİRDE RAMAZAN COŞKUSU

Son Güncelleme: 27 Ağustos 2011 - 8:14 0 Yorum Yazar:
Etiketler:

Yeni kurulan Kayaşehir`imizde Ramazan ayının manevi coşkusunu ve birlikteliğini yaşatmak, site sakinlerimiz arasında ki dostlukları arttırmak için Emlak Yönetim Hizmetlerinin katkılarıyla Başakşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programı yoğun bir katılımla gerçekleşti.
24 Ağustos Çarşamba günü Kayaşehir Atatürk Lisesi bahçesinde verilen iftara yaklaşık beş bin kişi katılmış, iftar programının ardından Sezgin Maden, çocukları gösterileri ile coşturarak onlara unutulmaz bir gece yaşatmış, sonrasında Erkan Mutlu sahne alarak site sakinlerimizin ruhuna dokunarak Tasavvuf Müziği ile tüm davetlileri mest etmiştir.
Başakşehir Belediye Başkanımız Sn. Mevlüt Uysal Ramazan ayının manevi değer ve önemini belirten konuşma yaparak, Kayaşehirimizin diğer yerler gibi kendileri için çok büyük bir önem arz ettiğini ve tüm ekibi ile her daim, hizmetlerine Kayaşehir`de devam edeceklerini belirterek site sakinlerimizle birlikte iftarını gerçekleştirdi.
Emlak Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlük ve Site Çalışanları iftar programına yoğun bir katılım sağlayarak, site sakinlerimiz ile Ramazanın coşkusunu hep birlikte yaşadık.

 


---------------------------------------------------------------------------------

KAYAŞEHİRDE RAMAZAN COŞKUSU ile Benzer Yazılar:

27 Ağustos 2011 Saat : 8:14

KAYAŞEHİRDE RAMAZAN COŞKUSU Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------