Kayaşehir’e Ulaşım Sıkıntısı Yaşanıyor

Son Güncelleme: 16 Mayıs 2011 - 9:20 4 Yorum Yazar:

Kayaşehir’e Ulaşım Sıkıntısı Yaşanıyor

Toki tarafından yapımı devam eden Kayabaşı’ndaki Kayaşehir Uydu kent projesi, Türkiye’nin en büyük uydu kentlerinden biri olma özelliğini taşıyor.

Kayaşehir projesi, çevreye duyarlı yapıları, güneş enerji sistemleri, yeşil alanları, eğitim ve sağlık tesisleri, alışveriş merkezleri, dini tesisler, kamu binaları, kültürel yapılar, eğlence ve rekreasyon alanlarıyla ilkleri bünyesinde barındıran bir proje olarak lanse ediliyor.

Ancak konutlarını teslim almış ve taşınmış vatandaşlar ulaşım problemi yaşıyorlar. Konut sahipleri teslimat işlemlerin de, eksiklerin tamamlanması işlemlerin de daha da önemlisi taşındıktan sonra ki dönemde nasıl gidip gelecekleri konusunda daima sıkıntı içersindeler. Arabası olan vatandaşlar için sorun yok. Ancak olmayanlar ulaşım sorununu nasıl çözecekler? Bir an önce yetkililerin belediye otobüslerini hizmete sokmaklarını talep ediyorlar. “Bir kişi dahi taşınmış olsa bu hizmet devreye girmelidir” şeklinde vatandaşlar açıklamalarda bulunuyorlar.

Bu nasıl bir şehircilik anlayışıdır? Kayaşehir’e insanlar taşınıyorlar Ekmek alacakları yerleri yok!! İşe gitmek için ulaşım yok? Bizler tüm bu sorunların geçici olduğunu bilmekteyiz. Ancak bu bir kaç aylık dönem içersinde insanlar işlerine gitmesinler mi?

Yetkililerden Kayaşehir halkı bir an önce çözüm bekliyor.


---------------------------------------------------------------------------------

Kayaşehir’e Ulaşım Sıkıntısı Yaşanıyor ile Benzer Yazılar:

16 Mayıs 2011 Saat : 9:20

“Kayaşehir’e Ulaşım Sıkıntısı Yaşanıyor” için 4 Yorum

 1. ayşe dedi ki:

  ulaşım sorunu olduğu için şuan taşınamıyorum ve oturduğum evde kira bitaraftan kira bir tarftan taksitler belimizi büküyor çok mağdur bi durumdayız umarım ulaşım sorunu biran önce hal olur..

 2. serkan dedi ki:

  ben 25 yıldır guvercıntepede yasıyorum iett otobuslerı dogru duzgun bayramtepe guvercın tepeye bıle gelemezken tokının 20 ıncı etabına kdr nasıl gıdıcek ulasım hızını serı şekılde cözume kavustursunlar cunku etapları gezdım dolastım kayabası fenertepeye kdr yol sorunu cok vahım durumda 2 mınıbus fenertepeye kayabası uzerınden gıdıyor zannedersem 1 ader ıett otobusu var suan o bölgeye yetermı?? madem bır sehır kuruyosunuz verceksınız hakkını vatandasın guvercın tepeden tokının sonevlerdekı bölgelerıne kdr gırıs var ama fener tepe ve o bölgedekı konutlara el atılmalı tşkrler

 3. ayşe dedi ki:

  benim esenyurttan kayaşehire hergün gidip gelmem gerekecek en pratik şekilde nasıl gidebilirim bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkür ediyorum

 4. erdem şahin dedi ki:

  kardeşim milleti kazıklayana kadar herşey tamam fenertepeden ikitelliye gidip gelemiyoruz ayıp burda yaşayanlar insan degilmi tokiden ev alanın aklı yok bence herşeyleri kandırmaca evlerde hep sorun var yalanlarla milleti kandırıyolar

Kayaşehir’e Ulaşım Sıkıntısı Yaşanıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------