Kayaşehirliler Minibüsçülerden Şikayetçi

Son Güncelleme: 12 Ağustos 2018 - 3:00 0 Yorum Yazar:

Toki Kayaşehir sakinleri ulaşım sorununu çözüm için koyulan minibüs hatlarından şikayetçi oldular. Toki Kayaşehir 7.Bölge sakini bir kayaşehirli İstanbul Minibüsçüler Odasına  gönderilmek üzere yazmış olduğu maili sizler ile paylaşıyoruz. 

Toki Kayaşehir kuruduğu günden bugüne kadar daha yüzde yüz ulaşım sorununun çözüldüğünü söyleyemeyeceğimiz bir bölge. Araç sahibi olmayanların ulaşım sorunu hala daha devam etmektedir.

Aynen yayınlıyoruz:

İstanbul Minibüsçüler Odası Kayaşehir, Artık Yeter!
Kayaşehir kırmızı şapka Şirinevler dolmuşları artık 7. bölgeye girmiyor dolmuşun 1 dk geldiği yolu biz 15 dk da yürüyoruz, güzergahımız değil istediğiniz yere şikayet edin diye bir de üstüne fırça yiyoruz.

Şoför arkadaşın bir zaman dilimi var eğer trafikte kaldıysa da vakti darsa zaten Allah’ a emanet gidiyoruz ceza yemesin diye ne yoldan yolcu alır, bırakın araçta ki yolcuyu bile 500 m sonra indirir telefon ile konuşurlar küfür kıyamet, müsait bir yer de inecek var dersin duymazlar.

Biz de öyle ultra bir konfor beklemiyoruz ama sizi 1 hafta davet ediyorum sabah 7.45 akşam 19.00 saatlerin de yolculuk yapmaya, iç içe gidiyoruz ne çektiğimiz belli değil.

Araç ile 1 dakika bile sürmeyen mesafeye getirdiğiniz değişiklik kadar saçma sapan bir şey görmedim, üstüne birde iş saatlerinde üst üste gidiyoruz sabah ve akşam belli saatler de araç çoğaltmanız gerekli bunun yapılacağını da sanmıyoruz da işte maksat şikayetlerimizi dile getirelim, hangisine çözüm geldi de buna gelecek değil mi.

Üstüne bugün bir de beyaz şapkalı otogar dolmuşuna bindim OSB Garanti Bankası önünde indiğim oradan her gün geçen dolmuşa yeni güzergah belirlenmiş alt geçitten geçmesi gerekliymiş uydudan izleniyormuş yasakmış ve ceza kesilirmiş hadi ya biz uçarak gidelim o zaman işe 23 dk yürüdüm. Aymakoop triko Center Sefaköy San Sit Esenler San Sit şu arka cadde de çalışan bizler kendi aracımız yok diye 40 dk dolmuş ile yol gidip 20 dakika her sabah yürüyoruz san siteleri için bir otobüs bir dolmuş bir vesait koymanız önemle rica edilir.

Eskiden 79e triko Center durağından geçiyordu en azından onu da kaldırdınız İstanbul’un göbeğinde bu nasıl bir şey anlamadım Kayaşehir ‘den San Sitelerini dolaşan bir araç koymalısınız bu insanların hepsi çalışıyor kimse şoförlerin yakasına yapışmıyor sistemi yenilemeniz gerekli. Bunu okumayacaksınız bile belki ama işte biz kendi öfkemizi bir nebze dindirmek için yazıyoruz.


---------------------------------------------------------------------------------

Kayaşehirliler Minibüsçülerden Şikayetçi ile Benzer Yazılar:

12 Ağustos 2018 Saat : 3:00

Kayaşehirliler Minibüsçülerden Şikayetçi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------