KİPTAŞ konut indirim kampanyasına katıldı

Son Güncelleme: 25 Eylül 2018 - 8:21 0 Yorum Yazar:

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden KİPTAŞ, kısa süre önce “Türkiye İçin Kazanç Vakti” sloganıyla başlatılan indirim kampanyasına 4 projeyle katkı sunuyor.

KİPTAŞ konut indirim kampanyasına katıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın öncülüğünde başlatılan indirim kampanyası tüm hızıyla devam ederken, kampanyaya KİPTAŞ önemli bir destek sunuyor.

KİPTAŞ’ın Vaditepe Gölevleri, Venezia Mega, 5. Levent Güzeltepe ve Maltepe Evla Park’ı kapsayan kampanyasında sınırlı sayıdaki hemen teslim daireler; yüzde 10 peşinat, yüzde 10 indirim, bankasız kefilsiz 10 yıl vade yüzde 0,98 oranla alıcılarını bekliyor. Söz konusu projelerde ayrıca vade farksız 60 ay taksitlendirme seçeneğine de bulunuyor.

Konut alıcıları 31 Ekim’e kadar devam edecek kampanya ile 4 prestijli projede taşınmaya hazır dairelerini avantajlı fiyatlarla alabilecek.

“Kampanyamız alıcılarını bekliyor”

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, 10 yıl vade ve alternatifli ödeme modeliyle konut alıcılarının kampanyadan kolaylıkla yararlanabileceğini söyledi.

Projeye katkı vermek istediklerini anlatan Yıldırım, “KİPTAŞ olarak, Venezia Mega, 5. Levent Güzeltepe ve Maltepe Evla Park projelerimizle Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın öncülüğünde başlayan “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına bizde katıldık.” dedi.

Yıldırım ayrıca, “Bugüne dek hayata geçirdiğimiz prestijli projelerimizde kaliteli yaşamın ve kazançlı yatırımın referansı olduk. Şimdi de 4 prestijli projemizde hemen teslim daireleri konut alıcılarına sunuyoruz. KİPTAŞ olarak ülkemizin yarınlarına güveniyoruz. Türkiye daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecek.” diye konuştu.


---------------------------------------------------------------------------------

KİPTAŞ konut indirim kampanyasına katıldı ile Benzer Yazılar:

25 Eylül 2018 Saat : 8:21

KİPTAŞ konut indirim kampanyasına katıldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------