Mobese ‘deyip ‘Baz İstasyonu’ kurdular

Son Güncelleme: 1 Kasım 2011 - 9:48 0 Yorum Yazar:

Başakşehir’de ikamet eden mahalleli yol kenarına mobese kamerası takılacağı söylenerek baz istasyonu kurulmasına tepki gösterdiler. Mahalle sakinleri imza toplayıp savcılığa suç duyurusunda bulunacaklarını kaydetti.

İstanbul Başakşehir’den Türkiye’nin Şikayet Portalı Şikayetvar’a gönderilen şikayetler ile mahallelerine kurulan baz istasyonu şikayet edildi. Mahalle sakinleri Şikayetvar’ın “Mobil Şikayet Uygulaması” ile gönderdikleri fotoğraflı şikayetleri ile baz istasyonunun kaldırılmasını istediler.

Mobese çalışması yapılacak denilerek baz istasyonu kurulmasını eleştiren mahalle sakinleri yaşadıkları sorunu şöyle dile getirdiler:

“Başakşehir Belediyesi Oyakkent sitesi çevresinde mobese çalışması yapılacak diyerek mobese kameraları ve aydınlatma sistemleri yerine 3’lü baz istasyonları taktırmıştır. Bu bir tane de değil. İki tane ayrı yere monte edilmiştir.

Birincisi ana yoldan Oyakkent sitesi girişine ikincisi ise site içerisinde market önüne monte edilmiştir. Zaten Oyakkent sitesinin hemen yanı başında okul ve cami arasında seyyar 3 adet baz istasyonu bulunmasına rağmen 2 adet daha baz istasyonu eklenmiştir. Bu baz istasyonları halkın sağlığını tehdit etmektedir. Buna bir an önce bir önlem alınmalıdır.”

http://kayabasikonut.com/


---------------------------------------------------------------------------------

Mobese ‘deyip ‘Baz İstasyonu’ kurdular ile Benzer Yazılar:

1 Kasım 2011 Saat : 9:48

Mobese ‘deyip ‘Baz İstasyonu’ kurdular Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------