Siteler Arası Futbol Turnuvası, Kiptaş Metrokent’in oldu

Son Güncelleme: 28 Mayıs 2012 - 11:18 0 Yorum Yazar:
Etiketler: ,

Siteler Arası Futbol Turnuvası, Kiptaş Metrokent’in oldu

2. Geleneksel Siteler Arası Futbol Turnuvası’nın finalinde kupanın sahibi Kiptaş Metrokent Oldu. Boğaziçi Yönetim A.Ş’nin şirket bünyesinde çalışan personeller ve site sakinlerini aynı çatı altında buluşturma amacıyla düzenlemiş olduğu Siteler Arası Futbol Turnuvası finali coşku ve heyecan dolu anlara sahne oldu. Turnuvanın son haftasında şampiyonu belirleyecek olan ve Boğaziçi Yönetim A.Ş takımı ve turnuvaya bu yıl katılan Kiptaş Metrokent arasında oynanan final maçının kazananı sürpriz takım Kiptaş Metrokent olurken, Boğaziçi Yönetim A.Ş turnuvanın 2.’si oldu. Düzenlenen Kupa Töreninde kupasını AK Parti İstanbul MilletvekiliHarun Karaca’nın elinden alarak büyük bir coşkuyla havaya kaldırırken, 2.’liği yakalayan Boğaziçi Yönetim A.Ş 2.’lik kupasını Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın elinden aldı. G.O.P Taşoluk ve Kiptaş Maltepe arasında oynanan 3.’lük ve 4.’lük maçın da ise 7-3’lük farklı skorla 3.’lüğe layık olan takım G.O.P Taşoluk oldu. Böylelikle turnuvanın 4. sıradaki takımı da Kiptaş Maltepe olarak kayda geçti. 3.’lük kupasını AK Parti İlçe Başkanı Ayhan Özgürel’in ve 4.’lük kupasını Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın elinden alan takımlar G.O.P Taşoluk ve Kiptaş Maltepe oldu. Dostluk ve kardeşlik duygularının ön planda olduğu turnuvanın en centilmen takımı Kiptaş Mimarsinan olurken, turnuvanın gol kralı ödülü TOKİ İkitelli takımından Tunahan’a, en iyi kaleci ödülü olan Altın Eldiven Kiptaş Silivri2 takımı kalecisi Naim’e, en iyi taraftar ödülü küçük yaşına rağmen turnuvadaki her müsabakaya

gelen Boğaziçi Yönetim A.Ş Halkalı Bölge Müdürü’nün kızı Simay Sezen’e ve en değerli oyuncu ödülü ise Boğaziçi Yönetim A.Ş Genel Müdürü İlhan A. Kartal’a verildi.

Turnuvanın kupa töreninden önce basın mensupları, bürokratlar ve eski futbolcuların katıldığı şöhretler maçıyla da izleyenlere seyir zevki sunuldu. Ünlü Kanal D spor spikeri Emre Tilev’in sunduğu maçta Galatasaraylı eski futbolculardan Saido ve Saffet Akyüz, yineİstanbul Sporun eski futbolcularından Hamit Keskinoğlu, Ankaragücü’nün eski futbolcusu Hayati Soydaş, İhlas Haber Ajansı Spor Müdürü Mustafa Karagöl, Türkiye Gazetesi muhabiri Ercan Yıldız, Doğan Haber Ajansı muhabiri Serhan Türk gibi isimler yer aldı. Emre Tilev’in zevkli sunumuyla geçen maçta 6-6 beraberlikle tamamlandı.

Turnuva sonunda düzenlenen kupa töreninde AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karacaturnuvada şampiyon olan takımı tebrik ederek başladığı konuşmasında düzenlenen bu turnuvanın sonucunun bir başarıyla sonuçlanmasının yanı sıra bu turnuvanın asıl amacının komşuluk ve dostluk ilişkilerini güçlendirerek, çalışanlar ve hizmet verilen site sakinleri arasında bir kaynaşma oluşturmak olduğunu söyledi.

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ise bu organizasyondan duyduğu sevinci vurgulayarak düzenlenen turnuvanın kazananın hızlı gelişimiyle birçok ilke imza atan Başakşehir’in dostluğu olduğunu söyleyerek sözü Boğaziçi Yönetim A.Ş Genel Müdürü İlhan A. Kartal’a verdi. İlhan A. Kartal ise turnuva boyunca katılan tüm personel ve site sakinlerinin her hafta sonu sadece futbol şöleni izlemediklerini, bu organizasyona katılarak komşuluk, dostluk ve sosyal ilişkilerini güçlendirdiklerini dile getirerek, bu tip organizasyonları düzenlemeye devam edecekleri duyurusunda bulundu.

Turnuvada maç arasında düzenlenen horon gösterisiyle tüm izleyiciler turnuva coşkusuna daha da kapılırken, turnuvaya katılan minik izleyiciler ise çocuk oyun grubu ve palyaçolar eşliğinde turnuvanın tadını çıkardı.


---------------------------------------------------------------------------------

Siteler Arası Futbol Turnuvası, Kiptaş Metrokent’in oldu ile Benzer Yazılar:

28 Mayıs 2012 Saat : 11:18

Siteler Arası Futbol Turnuvası, Kiptaş Metrokent’in oldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------