Telekom Kayaşehir’de başarısız oldu

Son Güncelleme: 20 Eylül 2011 - 4:45 1 Yorum Yazar:

Dünya çapında yaptığı çalışmaları reklamlarında sık sık duyuran Türk Telekom, İstanbul’da kullanıcılarına hizmet ulaştırmada sınıfta kaldı.

HÜR HABER– M. Fatih GEDİMAN
Dünya çapında yaptığı çalışmaları reklamlarında sık sık duyuran Türk Telekom, İstanbul’da kullanıcılarına hizmet ulaştırmada sınıfta kaldı.

İstanbul Başakşehir’de yaklaşık 5 ay önce teslim edilen TOKİ konutlarında 10 binlerce vatandaş telefon ve internet hizmeti almayı bekliyor. Aylar öncesinden internet başvurusu yapan Kayaşehir sakinleri, Türkiye’de telefon ve internet sağlayıcılığı tek elinde bulunduran Türk Telekom’un kendilerini hatırlayacağı günü bekliyor.

Teslim edilmemiş olanlarla birlikte 60 bin konutta yaklaşık 250 bin kişinin ikamet edeceği Kayaşehir’de Türk Telekom yaklaşık 5 aydır başvuru kabul etmesine rağmen internet ve telefon bağlantılarını gerçekleştirmedi.

Emlak Yönetim Ofisi içerisinde bir ofis açan Türk Telekom, sadece başvuruları kabul ederken bir çok bölge (etap) için henüz hizmet vereceği tarihi bile belirlemedi. Sözleşmelerini aylar öncesinden imzalayan Kayaşehir sakinleri hizmet alacakları tarihi öğrenmek istedikleri takdirde ofiste bulunan yetkililerden ‘NE ZAMAN BAĞLAYACAĞIMIZI BİLMİYORUZ’ yanıtını alıyorlar.

Telefon ve internet bağlantıları yapılmayan ev sahipleri, Türk Telekom ve hizmet alımını hızlandıramayan yetkililere tepkili…


---------------------------------------------------------------------------------

Telekom Kayaşehir’de başarısız oldu ile Benzer Yazılar:

20 Eylül 2011 Saat : 4:45

“Telekom Kayaşehir’de başarısız oldu” için 1 Yorum

  1. MEHMET SELİM GÜLEÇOĞLU dedi ki:

    abonelik ücretleri alınmaya devam ediyor.türktelekoma yapılan şikayetlerde cevapsız kalıyor.ödeme cezasını geciktirmeyenler bağlanamama sorununa sessiz.

Telekom Kayaşehir’de başarısız oldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------