TOKİ 100 bin konut başvurusu nasıl yapılır?

Son Güncelleme: 29 Aralık 2019 - 6:32 0 Yorum Yazar:

E-Devlet aracılığıyla yapılan TOKİ başvuruları 15 Ocak tarihine kadar devam edecek. Başvuru işlemlerini yapacak olan vatandaşlar Ziraat Bankası üzerinden paralarını yatıracak. Toki Logo

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuna açıklanan ‘100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi’nde talep toplanmaya başlandı. Söz konusu projeden konut satın almak isteyen vatandaşlar başvuru şartları ve nasıl başvuru yapılacağını araştırıyor.

Peki, TOKİ başvurusu adım adım nasıl yapılır? TOKİ sosyal konut projesi başvuru şartları neler? İnternet üzerinden TOKİ başvuru işlemi, E-Devlet aracılığıyla gerçekleştirilebilecek. 15 Ocak 2020 tarihine kadar kabul edilecek olan TOKİ 100 bin sosyal konut başvurusu için Ziraat Bankası üzerinden başvuru ücreti yatırılacak.

Peki, TOKİ başvuru süreci E-Devlet üzerinden nasıl gerçekleştirilebilecek? İşte, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere tüm illerde gerçekleştirilecek 100 bin sosyal konut için TOKİ başvuru işlemi hakkında detaylı bilgiler…

TOKİ SOSYAL KONUT BAŞVURUSU E-DEVLET ÜZERİNDEN NASIL YAPILIR?

TOKİ 100 bin sosyal konut başvurusu için süreç bugün de devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm Türkiye’de bazı ilçelerde inşa edilecek olan TOKİ sosyal konut projeleri, E-Devlet üzerinden internet başvuruları ile müracaatları alıyor.

TOKİ’nin E-Devlet aracılığıyla internetten kabul ettiği 100 bin sosyal konut projesi için şartlar açıklanmıştı. Şartları uyan vatandaşlar, 100 bin sosyal konut projesi başvurusu için internet üzerinden işlemlerini gerçekleştirmeye başladı.


TOKİ başvurusu için öncelikle aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak

E-Devlet girişi yapınız.---------------------------------------------------------------------------------

TOKİ 100 bin konut başvurusu nasıl yapılır? ile Benzer Yazılar:

29 Aralık 2019 Saat : 6:32
  TOKİ

TOKİ 100 bin konut başvurusu nasıl yapılır? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------