Toki 2019 İndirimi Başlıyor

Son Güncelleme: 17 Mart 2019 - 4:32 0 Yorum Yazar:

TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için düzenlenen yüzde 20 indirim kampanyası devam ediyor. Peki, 24 Nisan tarihinde başlayan yüzde 20 TOKİ indirim kampanyası ne zaman bitecek?

Toki Konutları

TOKİ Başkanı Ergün Turan, borcunu erken kapatmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarından gelen yoğun talep nedeniyle indirim kampanyası düzenlediklerini ifade etmişti. Bu yöndeki beklentileri değerlendiren idare, 2018 yılı için indirim kampanyasının tarihlerini ve detaylarını paylaştı.

“Bugüne kadar TOKİ’den ev almış vatandaşlarımız var. Şu an ödemelerini yapan 210 bin vatandaşımızı ilgilendiren süreçte, inşallah 21 Mart tarihi itibarıyla vatandaşlarımızın borçlarını kapamalarına müteakip yüzde 22 indirim kampanyasını başlatıyoruz. 19 Nisan’a kadar sürecek bu kampanyada vatandaşlarımız eğer borçlarını kapatırlarsa yüzde 22 indirimden faydalanabilecekler.

Yüzde 25’ten az olmamak üzere borçlarını kapatabiliyorlar, o yüzde 25’lik kısma da yüzde 22 indirim uygulanıyor. Tamamını kapatırsa yine yüzde 22 indirim uygulanıyor. Bu sayede ödeme güçlüğü çeken vatandaşımıza bir rahatlama getirmek istiyoruz.”


---------------------------------------------------------------------------------

Toki 2019 İndirimi Başlıyor ile Benzer Yazılar:

17 Mart 2019 Saat : 4:32
  TOKİ

Toki 2019 İndirimi Başlıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------