Toki Başkanı Yeni Kayaşehir Projesini Yerinde inceledi

Son Güncelleme: 21 Ağustos 2017 - 11:39 1 Yorum Yazar:

Toki Başkanı İstanbul Başakşehir ilçesinde satışa sunduğu Kayaşehir sosyal konut projesini yerinde gezerek örnek dairede incelemelerde bulundu.

Toki Başkanı Yeni Kayaşehir Projesini Yerinde inceledi Toki başakanı Mehmet Ergün Turan incelemeleri esnasında şu bilgileri paylaştı. ‘Kayaşehir’de satışa sunduğumuz konutlarımız, İstanbulumuza ve hak sahibi olacak vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun.’

foto linkAyrıca, başvuru sahibinin TOKİ’den konut satın almamış veya konut kredisi kullanmamış olması ve 18 yaşını doldurmuş olmasına dikkatı çekerek Kendisine, eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklara ait tapuda kayıtlı bağımsız herhangi bir gayrimenkulünün olmaması gerektiğini söyledi.

 

ÖRNEK DAİRE VİDEOSU

Mehmet Ergün Turan konuşmasına şöyle devam etti: ‘Kayaşehir’de hepimizin aradığı; bu topraklara ait olan farklı gelir gruplarının aynı semtte buluşabildiği mahalle kültürü yaşayacak.Projemiz ile çocuk grubundan üniversite gençliğine, kadınlardan erkeklere, tüm nüfus profillerine dönük sosyal ihtiyaçlar karşılanacak. Satışa sunacağımız projemiz ile hepimizin özlemini duyduğu, dayanışma ruhunu barındıran ‘Mahalle Kültürü’ hayata geçecek.Yatay Mimari ile inşa ettiğimiz projemiz bütün sosyal ihtiyaç ve beklentilere cevap verip Kayaşehir’in yeni yaşam alanı olacak.’ dedi.

Başvurular 05 Eylül – 20 Eylül 2017 tarihleri arasında Türkiye Halk Bankası A.Ş.’nin İstanbul ‘daki bütün şubelerinden yapılabilecektir.


---------------------------------------------------------------------------------

Toki Başkanı Yeni Kayaşehir Projesini Yerinde inceledi ile Benzer Yazılar:

21 Ağustos 2017 Saat : 11:39

“Toki Başkanı Yeni Kayaşehir Projesini Yerinde inceledi” için 1 Yorum

  1. Hüseyin kartal dedi ki:

    Daha önce teslim edilen bölgelerin eksikleri yıllar geçti hala duruyor önce onlara çözüm.

Toki Başkanı Yeni Kayaşehir Projesini Yerinde inceledi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------