TOKİ indirim Kampanyası Ayrıntıları

Son Güncelleme: 27 Şubat 2015 - 10:33 0 Yorum Yazar:

TOKİ 2015 indirim kampanyası bugün başlıyor… Bugünden itibaren TOKİ’ye olan borcunu kapatan konut veya işyeri alıcılarına yüzde 20 indirim uygulanacak.toki logoPeki TOKİ yüzde 20 indirim kampanyasından kimler faydalanacak? TOKİ borç kapatma kredisi hangi bankalardan alınacak ve ne kadar faiz uygulanacak? İşte TOKİ indirim rehberi…

2015 TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası bugün (23 Şubat 2015 Pazartesi) başlıyor. TOKİ’nin borcunu peşin ödemek isteyen işyeri veya konut alıcılarına yüzde 20 indirim yapacağı kampanya, 19 Mart 2015 Perşembe gününe kadar devam edecek.

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası neden yapılıyor?

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) indirim kampanyasını, borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcıları için düzenliyor. Kampanya kapsamında TOKİ’ye olan borçlarını peşin ödeyen müşterilere yüzde 20 indirim yapılacak

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası, borcunu erken kapatıp tapusunu almak isteyen konut ve işyeri alıcılarından gelen yoğun talep nedeni ile geri ödemeleri devam eden gayrimenkuller için düzenlendi.

TOKİ 2015 indirim kampanyası hangi tarihler arasında geçerli?

TOKİ 2015 yüzde 20 indirim kampanyadan faydalanmak isteyen konut ve işyeri alıcılarının, 23 Şubat– 19 Mart 2015 tarihleri arasında ilgili bankaya başvuruda bulunması gerekiyor.

TOKİ indirim kampanyasında ilgili bankalar hangileri? 

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ


---------------------------------------------------------------------------------

TOKİ indirim Kampanyası Ayrıntıları ile Benzer Yazılar:

27 Şubat 2015 Saat : 10:33
  TOKİ

TOKİ indirim Kampanyası Ayrıntıları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------