TOKİ Kayaşehir 1892 konut fiyat listesi

Son Güncelleme: 24 Ağustos 2017 - 9:21 20 Yorum Yazar:

TOKİ İstanbul Kayaşehir’de 1.892 konut satışlarına başvurular 5 Eylül tarihinde başlayacak. Peki TOKİ Kayaşehir’de 2017 yılı konut fiyatları kaç lira olarak belirlendi?

TOKİ Kayaşehir 1892 konut fiyat listesi

TOKİ’nin satışa çıkardığı daireler İstanbul Kayaşehir 868 Ada 5 parsel, 919 Ada 4, 6 ve 9 parseller, 917 Ada 6 parsel ile 869 Ada 10 ve 11 parsellerde yer alıyor.

Projede satışa çıkan konutların 193 adedi 1+1, 1023 adedi 2+1, 676 adedi de 3+1 planında. Toki Kayaşehir projesinde satışa çıkan tüm dairelerin fiyatları, peşinatları ve taksit bedellerini aşağıdaki pdf dosyalarında bulabilirsiniz.

TOKİ Kayaşehir projesinde satışa çıkan 1+1 daire fiyatları ve ödeme planı için TIKLAYINIZ

TOKİ Kayaşehir projesinde satışa çıkan 2+1 daire fiyatları ve ödeme planı için TIKLAYINIZ

TOKİ Kayaşehir projesinde satışa çıkan 3+1 daire fiyatları ve ödeme planı için TIKLAYINIZ


---------------------------------------------------------------------------------

TOKİ Kayaşehir 1892 konut fiyat listesi ile Benzer Yazılar:

24 Ağustos 2017 Saat : 9:21

“TOKİ Kayaşehir 1892 konut fiyat listesi” için 20 Yorum

 1. ismail durmuş dedi ki:

  peşinat tutarı çok fazla, bu kadar peşinat verildikten sonra herkes kredili rahat alabilir, kuraya ne gerek var. herkes bu parayı ödeyemez, yetkililer peşinat alımında esnek olmalı.

 2. Burcu ak dedi ki:

  asgari ücretle geciniyorsan öl diyorlar resmen

 3. BAYRAM KIMIL dedi ki:

  orta gelir gurubuna yönelik olsa bile fiyatlar anormal tutulmuş. 500 bin lira para verilecekse vatandaş neden tokiden alsın. birde memur maaş artış zammı olması ilginç. arkadaş bu daireleri almayın der gibiler 🙂

 4. Hasan genç dedi ki:

  Mantıklı olun şaka gibi çok komiksiniz

 5. şeyma müjdeci dedi ki:

  orta gelir gurubuna yönelik olarak güya belirlenmiş,peşinat tutarı KESİNLİKLE ÇOK ÇOK FAZLA bu kadar peşinat verildikten sonra herkes kredi ile rahat alabilir, kuraya ne gerek var. herkes bu parayı ödeyemez, yetkililer peşinat kısmını niye bukadar yükset bir mebla tutmuş anlamış değilim, yada ev fiyatları çok fazla %25 peşinatı verdikten sonra zaten banka kredisiile ev alabılir..100bin tl olsa zaten ev alır herkes kuraya ne gerek var derim.. toki bu konuda keisnlikle esnek davranmalıydı….

 6. Ahmet coşkun dedi ki:

  Dalfa geciyosunuz okadr pesinati nerden bulucaz 1850tl maas alıyoru ay sonunu zor getiriyoru bu kadar pesinat verebildekten snra tokiye ne gerk vr peşinat 3000 binlira bilemedin 5000 istersink ne bu 35000 50000 70000 binlara benim bukadr peşibatim olsa istedigim yerden ev alirım yani diyorsunki pesınati olmayan ölsun bana göre yaptiğin bi iyilik yok siz fakirlerin nasil gecindigindn haberin varmu toki başkani bey pesinatsiz verinde bizlerde size ALLAH razı olsun deri

 7. Onur yazıcı dedi ki:

  2+1 için en düşük peşinat 55.bin aylık ödemesi 1380 Zaten bu kadar pesinatim olsa tokiye ne gerek var insanlarla dalga geçiyorlar ayıp bu devlete Istanbul harici her yerde tokide en fazla 400 tl aylık ödeme yapıyorlar

 8. Ozkan can dedi ki:

  Bu nasıl saçmalık

 9. ufuk kama dedi ki:

  Toki diye yazılır RANT diye okunur!!!!!

  Tokinin amacı dar gelirliler için konut yapmak değilmi ? Bu evleri kim alacak, Neden uygun fiyatlar ile daha çok konut yapılmıyor,

 10. Onur BAYIR dedi ki:

  Çok pahalı daha önceki projeleri böyle değildi. Piyasayı mı yükseltmek buradaki amaç Yıllık neredeyse %12 artış var. 470 binlik daire 10 yıl sonra 750 bin e geliyor. Fiyatlar çok yüksek

 11. Sinan ÇAKIR dedi ki:

  Gittik örnek daireleri gördük. Bu paraya bu kalite çok kötü tokinin bu fiyatları aşağı çekmesi lazım. ulaşım yok. fiyatlar çok yüksek. insanlar 10 yıl bu borcu nasıl ödeyecek. akıl işi değil şuan tokiden ev almak. çoğu emlakcı kişileri yazdırıp karla satacak.

 12. Sinan ÇAKIR dedi ki:

  3+1 84,670 TL olan yani taksiti 2119 TL olan daire 1 adet var. Resmen dalga geçiliyor. Çoğu insan bakmadan yazılıyor.

 13. Mehmet Kılınç dedi ki:

  Toki güya dar gelirliye ve emekliye uygun fiyatla ev veriyor.190000 tl peşinat neyin nesi.dalga geçer gibi…

 14. ilyas gürbüz dedi ki:

  tokı dar gelirli derken turkıyenın asgarı ucretın den haberi yok galıba

 15. ilyas gürbüz dedi ki:

  tokı dar gelirli derken turkıyenın asgarı ucretın den haberi yok galıba

 16. ercan bartay. dedi ki:

  metresi 3850 tl istanbulun birçok ilçesşinden çeklişsiz alına bilir tokiye sadece gülüyorum

 17. hayri demir dedi ki:

  Fiyatlar anormal seviyelerde. hele fiyat performans oranına bakarsak çok düşük. enflasyon vs derken belki de trilyonları bulabilecek ev fiyatları.
  Ha bir de bu mahalle konsepti çıkardı toki başımıza. duvar çevirme masrafından güvenlik masrafından kurtul, amaç dükkanlar yapıp daha yüksek fiyata pazarlamak. mahalle kültürünü yaşatacaklarmış! ba ba ba! bir taşla milyon kuş.
  bizlerde salağız hemen yiyoruz.

  hırsızlıkların tavan yaptığı dönemimizde millet güvenlik için sitelere taşınırken hem site aidatı ver hem de hırsızla burun buruna yaşa.

 18. Semih arıcı dedi ki:

  Projeyi gördük.Tokinin bu bölgede yaptığı projelere göre bir hayli üst düzeyde. Hatta Kayaşehir’in Ataköyü denebilir. Ancak daire içi ince işler aynı kalitede değil. Ulaşım şimdilik yalnızca otomobil.Belki bir iki yıl sonra metro gelir veya bol miktarda otobüs konur.Çünkü nerden baksaınız burada 6-7 bin kişi yaşayacak.Sitede bol miktarda dükkan var.Bu dükkanların hepsi açılırsa ana caddesi çarşı gibi olur..Hasılı kelam fiyatlar dar gelirliye göre değil.İki yıl da devretme yasağı var.Alırken iyi düşünmek lazım.

 19. Özgür göktürk dedi ki:

  Toki zenginler icin yatirim amacli yapmistir evi sanirim 1500 tl asgari ucretle calisan adam nasil 30 60 90 bin pesinatla bu evlere girebilir siz soyguncusan ibaretsiniz.

 20. uğur sürmeli dedi ki:

  Hiç anlam veremediğim ve tanımını anlamadığım TOKİ. Birincisi her mahallede bu rakamlara ev alınabilir. İkincisi kentsel dönüşümde ÇSB bir dairenin maliyetini 70000TL vermiş iken bu faiş fiyat neden. Üçüncüsü daireler çok küçük 90m2 3+1, 65m2 2+1 pek mantıklı değil. Nitekim kraldan çok kralcılar olduğu için TOKİ müteahhit mantığıyla çalışıyor.

TOKİ Kayaşehir 1892 konut fiyat listesi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------