Toki Kayaşehir 605 konut satışı Açıklandı

Son Güncelleme: 18 Mart 2018 - 1:34 10 Yorum Yazar:

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, İstanbul Kayaşehir’de yatay mimari ve mahalle konsepti ile orta gelirli vatandaşlar için inşa edilen 605 yeni konutun kura yöntemiyle satışa çıkarıldığını açıkladı.

02 Nisan-11 Nisan 2018 tarihleri arasında yapılacak olan başvuruları sonunda 25 Nisan günü kura çekilişi ile ev sahipleri belli olacak. 160 bin TL’den başlayan konut fiyatlarında taksitlerin en düşüğü 667 TL’den başlayacak.

Toki Kayaşehir 605 konut satışı Açıklandı

Kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı
Dar gelirli hiç konut sahibi olmayan vatandaşları kira öder gibi ev sahibi yapmak istediklerini söyleyen TOKİ Başkanı Ergün Turan, “İstanbul’da Kayaşehir’deki konut bölgemizde bugün yeni bir aşamaya geldik. Orta gelir katmanı için ürettiğimiz 605 sosyal konutun yapımı önemli bir seviyeye ulaştı; satış için gerekli koşullar oluştu.

Bu nedenle, İstanbullulara bu müjdeyi verme ve satışı başlatma kararı aldık. Konutlarımız farklı kesimlerin ihtiyaç ve alım gücüne hitap edecek şekilde minimum maliyet ile bütçelendi.

Dolayısıyla vatandaşlarımız, en düşük 160 bin TL’den başlayan en yüksek 620 bin TL arasında, imkanları ölçüsünde istedikleri konutlara baş vuruda bulunabilecekler” açıklamasında bulundu.


Satış Duyurusu / Ön Bilgilendirme Formu  


Satış Fiyatları


Satış Takvimi


Görselleri


Videosu---------------------------------------------------------------------------------

Toki Kayaşehir 605 konut satışı Açıklandı ile Benzer Yazılar:

“Toki Kayaşehir 605 konut satışı Açıklandı” için 10 Yorum

 1. Serdar ölmez dedi ki:

  Ben bu projeyeden konut almak istiyorum nasıl başvuru yapabilirim

 2. Deniz demir dedi ki:

  Sayın TOKİ başkanım İstanbul’a müjde diye reklamını ettiniz daire fiyatlarını asgari ücretli nasıl alacak zengin her yerden alıyor sizde zengine yapıyorsunuz bu fakirler ömür billah kirada mi kalacak elinizi vijdaniniza koyun ben dünkü o fiyatları görünce yıkıldım adeta siz fakire yardım etmezse iz kim yardım edecek daha oncesinde Kayaşehir de fskiricin binlerce konut yaptınız sıra bize geldi zengine satar oldunuz bu ülkenin fakiri nede çabuk bitti

 3. Halide Arda dedi ki:

  Kayaşehir konutlarından alt gelir ve yahutta orta gelir grubundan

 4. Naciye koca dedi ki:

  Benden bilgi rica ediyorum ne zaman nereye başvuracam ne kadar peşinat yatıracam

 5. Cavide balcı dedi ki:

  Herkez başvura bilirmi ev almak için kayaşehire ev almak ıstiyorum orta ikamet eden mi başvuran bilir

 6. emin düzer dedi ki:

  zemin kat 1×1 160 bin 80 bin peşin bu şartlarda bu nu alan enayidir bi de kurayla

 7. Müyeser ünlü dedi ki:

  Dar gelirli projesi ne zaman acaba bu proje bizi aşıyor peşinat çok yüksek yetmiş bin ile 90 bin arası peşinat istiyorlar Dargelirli ler için yapılacak proje bu yıl içinde satışa sunulsun lütfen

 8. Müyeser ünlü dedi ki:

  Toki artık zenginlere çalışan bi kurum oldu ne yapsın dar gelirli vatandaşı müjde diye verdikleri habere bak kaç senedir toki den ev bekliyoruz verilen müjdeye bakın yüz bin lira param olsa toki yi niye bekleyeyim ki toki nin başına vicdan sahibi birinin gelmesi dileği ile tüm kiracı lara Allahtan yardım diliyorum ve toki yi biraz vicdana davet ediyorum

 9. Hamza Cicek dedi ki:

  Vay be ne müjdeymis emlakçılarin müjdesi bu garibanin değil onlarında adına girip zengine satarlar yaşasın zenginlik olsun gariban başka birşey diyemiyorum

 10. Erdinç Orhan dedi ki:

  Merhaba Sayın toki yetkilileri,

  Benim merak ettiğim Dar gelirliler için çıkarmış olduğunuz daireler ile Orta gelirli ailelere sunmuş olduğunuz kurallar ve şartların aynı olması mantık ne.?
  Ödeme tablosu ve Daire tiplerine göre ödeme planını görüyoruz 600 TL’den başlayan taksitlerle diye reklam var ama ben bu tabloda hiç o rakama rastlamadım.
  Hane halkı 4500 geçmesin diyorsunuz peki geçmez ise orta gelirli nasıl taksit ile alacak.?
  Ayrıca istediğiniz peşinat da ortada daire fiyatlarıda. Sizlerden ricam bu yazdıklarımı iyi okuyup anlamanız.
  Hayırlı günler

Toki Kayaşehir 605 konut satışı Açıklandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------