Toki, Kayaşehir 9. Bölge Teslimat açıklaması

Son Güncelleme: 13 Nisan 2011 - 7:31 2 Yorum Yazar:
Etiketler:

Toki, Kayaşehir 9. Bölge Teslimat açıklaması

İdaremizceİstanbul Kayaşehir projesi 9. Bölgede inşa ettirilen ve T.Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile satılan konutların teslim işlemleri 15 Nisan-18 Mayıs 2011 tarihleri arasında, “Konut Teslim Programı” çerçevesindeKayaşehir 9. Bölge şantiyesinde müşavir firma Emlak Pazarlama İnşaat Proje Yönetim ve Tic.A.Ş.tarafından yapılacaktır.

Bu çerçevede;

1) Alıcılar ilk etapta, T.Halk Bankası A.Ş. İkitelli şubesine  KDV, sigorta, dogalgaz ve  elektrik abone bedellerini, programa göre belirlenen günde yatıracak olup, ertesi gün konutlarını şantiyede müşavir firma Emlak Pazarlama İnşaat Proje Yönetim ve Tic.A.Ş’den teslim alacaklardır.

2) 3065 sayılı KDV kanunu gereğince teslim işlemi nedeniyle Katma Değer Vergisi doğduğundan, daha önce T.Halk Bankası A.Ş İkitelli Şubesine verilmiş olan talimatlar çerçevesinde KDV tahsil edilecek ve ödeme dekontu/faturanın bir örneği alıcıya  verilecektir. Bankaca yapılacak KDV tahsilatlarının belli bir düzen içerisinde gerçekleştirilmesini sağlamak üzere konut alıcıları teslim tarihinden 1 gün önce ilgili Banka şubesine başvuracaklardır. Ayrıca, teslimden sonraki her bir altı aylık dönemin  başında da, borç bakiyesine uygulanan artışlardan, ilk taksit ödemesiyle birlikte peşin olarak, artış tutarı üzerinden KDV tahsil edilecektir. KDV bedelinin yatırıldığına dair belge veya dekont görülmeden kesinlikle teslim işlemi gerçekleştirilmeyecektir.

3) Ayrıca, İstanbul Kayaşehir projesi kapsamında ;

İGDAŞ için belirlenen doğalgaz abonelik ücreti 341,02 TL (KDV dahil)

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. elektrik abonelik ücreti 154,00TL(KDV dahil)

alıcılardan banka tarafından tahsil edilecektir. İGDAŞ ve Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

abonelik bedellerinin yatırıldığına dair belgeler veya dekontlar görülmeden kesinlikle teslim işlemi gerçekleştirilmeyecektir.

4) Konut alıcıları kendilerine bildirilen günde kendi imkanları ile Şantiyeye ulaşacaklardır. Konut teslim işlemlerine saat 09:00’da başlanması sağlanacaktır.

5) Program çerçevesinde başka bir günde konut teslimi için başvuruda bulunan konut  alıcılarının işlemleri, geldikleri gün için belirlenmiş konut alıcılarının işlemleri tamamlandıktan sonra yapılabilecektir.

6) Şantiyede yapılacak konut teslimi sırasında; konut alıcılarının aşağıdaki belgeleri yanlarında bulundurmaları gerekmektedir:

Kimlik belgesi (Nüfus cüzdanı),

Gayrimenkul Satış Sözleşmesinin hak sahibinde bulunan nüshası,

Konut vekaleten teslim alınacak ise vekaletnamenin aslı ve fotokopisi,

KDV tutarının yatırıldığına dair belge veya fatura.

İGDAŞ abonelik bedelinin yatırldığına dair banka dekontu

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.abonelik bedelinin yatırldığına dair banka

http://www.kayabasikonut.com/images/sizin-koseniz/9bteslimbilginotu.pdf

Toki.gov.tr


---------------------------------------------------------------------------------

Toki, Kayaşehir 9. Bölge Teslimat açıklaması ile Benzer Yazılar:

13 Nisan 2011 Saat : 7:31
  GENEL

“Toki, Kayaşehir 9. Bölge Teslimat açıklaması” için 2 Yorum

  1. taşkın dedi ki:

    merhaba 9. bölgede konut sahibiyim çocuklar okula gidiyorlar şimdi teslim almak istemiyorum. hem kira hem tastik ödemek zorunda kalacağım 3 ay boyunca. bu durumdan nasıl kurtulurum fikri olan varmı?

  2. recep dedi ki:

    MERHABA BEN DE 2+1 EV ALMAK İSTİYORUM . KAYABAŞINDA ŞU AN SATIŞTA OLAN PROJE VARMI. VARSA BU KONU HAKKINDA BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ.

Toki, Kayaşehir 9. Bölge Teslimat açıklaması Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------