Toki Kayaşehir Anadolu Lisesi Tanıtım Yazısı

Son Güncelleme: 17 Temmuz 2014 - 9:14 0 Yorum Yazar:

Okulumuzda nitelikli ve kaliteli bir eğitim için gerekli bütün altyapı bulunmaktadır.
Toki Kayaşehir Anadolu LisesiOkulumuz Eğitimde Fatih projesi kapsamında 40 derslikte akıllı tahta sistemine sahiptir.Derslerin büyük bir bölümü öğretmenler tarafından bu akıllı tahtalar ile işlenmektedir. Akıllı tahtalar ile videolar, slayt gösterileri,test teknikleri, örnek soru çözümleri gibi eğitime yardımcı materyaller öğrencilerimize ulaştırılmaktadır.Ayrıca 2013-2014 yılında 9.sınıf öğrencilerimize sunulan tabletler ile eğitim-öğretim faaliyetleri etkileşimli bir şekilde gerçekleştirilmiştir.2014-2015 eğitim-öğretim yılında 9.sınıf öğrencilerimiz için de tabletlerle eğitim-öğretim devam edecektir.kayasehiristanbul.net
Okulumuz öğrencileri, Fizik,Kimya ve Biyoloji derslerini laboratuvarlarda aktif deneyler aracılığıyla görmektedirler.Okulumuzda her yıl test havuzu oluşturulmakta, konu testleri, tarama testleri, genel testler ve deneme sınavları ile üniversite sınavına hazırlık için gereken tüm ortam öğrencilerimize sunulmaktadır.
Okulumuz sosyal,kültürel ve sportif alanlarda da ilçesinde lider okul konumundadır. Konferans salonu 2013-2014 yılında okulumuza kazandırılmıştır. Beden Eğitimi dersleri spor salonunda işlenmekte, müzik ve görsel sanatlar dersleri için oda ve atölyelerimiz bulunmaktadır.Yabancı dil sınıflarımız müfredata ek özel gelişim programlarıyla üniversite sınavına hazırlanmaktadır.
Okulumuz 2013-2014 eğitim-öğretim yılında sosyal,kültürel ve sportif alandaki başarılarını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.


---------------------------------------------------------------------------------

Toki Kayaşehir Anadolu Lisesi Tanıtım Yazısı ile Benzer Yazılar:

17 Temmuz 2014 Saat : 9:14

Toki Kayaşehir Anadolu Lisesi Tanıtım Yazısı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------