Toki Kayaşehir Bölgedeki kira fiyatlarını düşürüyor

Son Güncelleme: 26 Eylül 2011 - 1:56 1 Yorum Yazar:

Toki Kayaşehir Bölgedeki kira fiyatlarını düşürüyor

TOKİ İstanbul Kayabaşında yaptığı uydu kent projesinde toplam 10 bin konut ikamete açıldı.  Konut sahipleri dairelerine yerleşmiş durumda.

TOKİ Kayaşehir uydu kent projesi, modern şehirciliğin en güzel örneklerinden biri olarak İstanbul’da hayata geçiyor. Alışveriş merkezleri, spor alanlar, yeşil alanlar, çocuk parkları, yürüme alanları sağlık merkezleri, okullar ve daha birçok sosyal donatısıyla tam bir modern şehir olan Kayaşehir, yaşanabilir modern bir şehir oldu.

Kayaşehir İstanbul’da örnek bir şehir ve örnek bir proje olarak, orta gelirli ve dar gelirli ailelerin konut sahibi olmak istedikleri bölge olarak dikkat çekiyor.

Kayabaşı konutlarında hayatın başlamasıyla kiralarda bir indirim söz konusu oldu. Emlakçılar Kayabaşı konutlarının kiralarda büyük bir indirime sebep olduğu ve bölgede 3+1 dairelerin 450 TL den, 2+1 dairelerin ise 250 TL den başlayan fiyatlar ile kiralanabildiktedir. Kiraların bu seviyede olması çevre ilçelerde de kiraların düşmesine sebep olmaktadır.


---------------------------------------------------------------------------------

Toki Kayaşehir Bölgedeki kira fiyatlarını düşürüyor ile Benzer Yazılar:

26 Eylül 2011 Saat : 1:56

“Toki Kayaşehir Bölgedeki kira fiyatlarını düşürüyor” için 1 Yorum

  1. mehmet erdanuş dedi ki:

    hayır efendim kiralar malesef düşmedi ben haftasonu kayaşehirde kiralık ev aradım ama malesef 2+1kiralık daireler 450tl siz 250yazmışınız yok öyle birşey insanları kandırmasınlar…

Toki Kayaşehir Bölgedeki kira fiyatlarını düşürüyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------