Toki Konutlarında Yine Yatırımcı Kazandı

Son Güncelleme: 6 Ekim 2017 - 3:15 1 Yorum Yazar:

Toki Kayaşehir 24.Bölge Kuraları çekileli daha 1 gün olmuş iken İnternet üzerinden satış yapan emlak sitelerinde bölgeye ait satılık daireler yer aldı.

Toki Başakşehir Kayaşehir’deki yeni projesine ait bu ilanları gören konut arayan kişiler gözlerine inanamadılar. Daha kuralar çekileli 1 gün olmuş iken dairelerin satılıyor olması ev alma hayali kuran dar gelirlileri hayal kırıklığına uğrattı.

Toki konutlarına, ev sahibi olmaktan daha çok yatırım için girenlerin yine kazandıkları belirten vatandaşlar mağdur olduklarını ifade ediyorlar. Toki’nin bu duruma bir çözüm bulması gerektiğini ifade eden başvuru sahipleri yatırımcıyı değil gerçek ev sahibi olmak için gayret gösterenlere konut satmaları gerektiğini ifade ettiler.

2018 KONUT PROJELERİ

Toki Kayaşehir projesindeki konutların fahiş fiyata devir ücreti istenmesi sosyal konut bekleyenlerin umutlarını suya düşürdü.

KAYNAK: http://kayasehiristanbul.net/toki-konutlarinda-yine-yatirimci-kazandi/


---------------------------------------------------------------------------------

Toki Konutlarında Yine Yatırımcı Kazandı ile Benzer Yazılar:

6 Ekim 2017 Saat : 3:15

“Toki Konutlarında Yine Yatırımcı Kazandı” için 1 Yorum

  1. Sefa soysal dedi ki:

    Tokinin 24. Bolge cekilisine katılan birisiyim 2 defa kayasehirdeki örnek dairelere bakmaya gittik .2 tane çocuğum var ev çıksaydı onlara çocuk odası yapacaktık.ama yine ihtiyacı olmayanlara çıktı.ve cekilis ise tam anlamıyla rezalet.açık kalan toplar hosteslerin acamadığı toplar iptal olan sayılar ve sabah 10 dan akşam 5 kadar tükenen umutlar.şimdi bu sahibinden comdaki olanları gördükçe kahr oluyorum toki bu devir edilemeyen konutların yasa dışı güvene dayalı satışına seyirci kalmamasını umut ediyorum….!

Toki Konutlarında Yine Yatırımcı Kazandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------