TOKİ Mobil Bilgi Servisi Hizmeti Başlattı

Son Güncelleme: 27 Mart 2011 - 4:13 0 Yorum Yazar:

TOKİ Mobil Bilgi Servisi Hizmeti Başlattı

Halkımız tarafından yoğun ilgi gören TOKİ projelerindeön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağından yararlanmak isteyen vatandaşlar, takip ettikleri illerdeki satış ilanı duyurularından SMS ile haberdar edilerek, satış işlemleri ile ilgili bilgilendirilecek. Kura çekimi ile yapılansatış sonuçlarından da dileyen başvuru sahipleri SMS ile haberdar olacak.

TOKİ ayrıca;Konut, Sosyal Tesis İnşaatları, Altyapı, Çevre Düzenlemesi vb. yapım işi ihaleleri ve önemli kurumsal haberler hakkında da kurum ve kuruluşları SMS ile haberdar edecek.

Bilgiye erişimde zaman ve mekan sınırlarını ortadan kaldıran TOKİ bu hizmeti,Turkcell, Avea ve Vodafone’un çözüm ortağı olan Ester’in “Mobilöğren TOKİ Mobil Bilgi Servisi” altyapısı ile sunacak olup, hizmetten yararlanmak isteyenlerin aşağıdaki komutları kullanması yeterli olacak.

Satış İlanlarından haberdar olmak isteyen vatandaşlar, cep telefonlarından 3737 kısa mesaj servis numarasına, “TOKIboşlukSATISboşlukIL PLAKA KODU’nuveyaIL ADI” nı yazarak gönderecekler. Kişiler tek bir kayıtla dilerlerse birden fazla il içinde bilgi alabilecekler. Bunun için il plaka kodlarının aralarında birer boşluk bırakarak 3737 servis numarasına göndermeleri yeterli olacak. (Örnek; “TOKIboşlukSATISboşluk26 34 42)

Kura sonuçları hakkında bilgi almak isteyenler 3737 kısa mesaj servis numarasınaTOKIboşlukKURAboşlukIL PLAKA KODU’nuveyaIL ADI” nı yazarak göndermeleri durumunda kura ile ilgili bilgilerden SMS haberdar olacak.

İhalelere katılmak isteyen kurum ve kuruluşlar ise servisten 3737’yeTOKIboşlukIHALEboşlukIL PLAKA KODU’nuveyaIL ADI” nı yazıp göndererek aboneliklerini başlatabilecekler.

Cep telefonunun yanı sıra web sayfalarından da kolayca kayıt yapılabilecek, “Mobilöğren TOKİ Mobil Bilgi Servisi”nde herhangi bir sabit abonelik ücreti olmayıp, sadece bilgi almak istenilen konularda gönderilen her bir mesaj 0,50 TL olarak ücretlendirilecek.

“Mobilöğren TOKİ Mobil Bilgi Servisi”hakkında detaylı bilgilere www.toki.gov.tr ve www.mobilogren.netadreslerinden ulaşılabilinir.

 


---------------------------------------------------------------------------------

TOKİ Mobil Bilgi Servisi Hizmeti Başlattı ile Benzer Yazılar:

27 Mart 2011 Saat : 4:13
  TOKİ

TOKİ Mobil Bilgi Servisi Hizmeti Başlattı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------