Toki Mutfak Dolapları Risk Altında

Son Güncelleme: 19 Mayıs 2019 - 10:47 0 Yorum Yazar:

Bildiğiniz üzere Toki Kayaşehir konutları 2011 yılında teslim edilmişti. İlk projeden konut alan konut sakinlerinin dikkatine!

Toki Kayaşehir 2011 konutlarının mutfak dolapları çürümeye yüz tutmuş olabilir. Aşağıdaki komşumuzun başına gelenlerin bir daha olmaması için sizleri uyarmak istedik.

”TOKİ’nin 2011 senesinde teslim etmiş olduğu TOKİ Kayaşehir’deki 2+1 evimizin mutfak üst dolabı kendiliğinden düştü. Allah’tan o anda çocuğum ve eşim mutfakta değildi. TOKİ’yi aradığımda sadece ilk 2 sene içinde teslim edilen konutlar için şikayet aldıklarını söylediler.

Bu durum cana kast etmektir. Biz dolabın kapağı düşer, kaplaması kalkar rengi atar v. s. değil bu. Onlar için zaten şikayetimiz olmaz ama bu binanın tepenize çökmesi gibi bir şey.

Bunun senesi olmaz. Ömür boyu garantili olması lazım. Şimdiye kadar hiçbir yerde böyle bir şey duymadım. İçerisindeki bütün yemek takımlarımız ve bardak v. s. takımlarımız gitti. Cana gelmediği için dua ediyoruz ama bunun yapanlar cezasız kalmamalı.

Artı burada oluşan bizim zararımızı yüklenici firma / ya da TOKİ karşılamalı. Zararımız çok büyük. TOKİ’nin tüm zararımızı tazmin ederek, yüklenici firma sorumluları hakkında cezai işlem başlatmasını istiyorum. Gereğinin yapılması.”


---------------------------------------------------------------------------------

Toki Mutfak Dolapları Risk Altında ile Benzer Yazılar:

19 Mayıs 2019 Saat : 10:47

Toki Mutfak Dolapları Risk Altında Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------