toki şikayet formu açıldı

Son Güncelleme: 22 Kasım 2010 - 9:36 6 Yorum Yazar:

toki şikayet formu açıldı

Türkiye genelinde Toki’nin yapmış olduğu konutlarda bir kısım hataların oluştuğu kamu oyu tarafından bilinmektedir. Oluşan bu eksikliklerin ve yanlışlıkların konut sahibleri tarafından kamu oyunu bilgilendirmek ve aynı zamanda da Toki ‘yi haberdar etmek için bir form açılmıştır. İnsanımızın bu formu kullanarak konu oluşturmaları ve konuya ait olumlu olumsuz düşünçelerini yazmalarına imkan sağlanmıştır.

 


---------------------------------------------------------------------------------

toki şikayet formu açıldı ile Benzer Yazılar:

22 Kasım 2010 Saat : 9:36
  GENEL

“toki şikayet formu açıldı” için 6 Yorum

 1. barış dedi ki:

  12/30/2009 tarihinde sözleşmemin yapıldğı evimin bana 12/30/2011 tarihinde teslim edlmesi gerekirken toki tarafından hiç bir açıklama yapılmadı.teslim edilen tarih geçtigi için tazminat hakkı doğmuştur lütfen bizi bilgilendirirseniz çok iyi olacaktır bir iki hafta içinde bilgilendirilmedigim takdirde gereken yerlere baş vuracağım.

  • TKK.net dedi ki:

   sözleşmenizi iyiçe okuyun ve bir avukata okutun. geçikme halinde toki ödeme yapacağı sözleşmeye varsa hakkınızı tokiden alabilirsiniz

 2. emine dedi ki:

  geçen hafta toki kayabaşı konutlarından ev kiraladım.tokinin kendi satış danışmanları ilgilendi baktığımız 2. evi tuttuk.3 gün sonra sözleşme yapmaya gittik.bizde bir aylık ev kiramız kadar para istediler gezdirme parası bunu herkes bilirmiş.zaten ev sahibinden aldıkları parayı birde bizden aldılar.400 tl mecbur verdik.bu kişiler toki’nin maaşlı elemanı değil midir?zaten ücretlerini almıyorlar mı?bilgi bile vermiyorlar sıra ücret ödemeye geldiğinde çat diye söyledir ya hazırlıklı olmasaydık.ayıptır!!!
  insanlar ben dahil durumu olmadığı için uygun ücretli yerler kiralamaya çalışıyoruz bir aylık kira paramı o şahıslara verdim helal etmiyorum!!!

 3. taşkın dedi ki:

  Ben toki konutlarında oturuyorum. Ben de hakkımı HELAL ETMİYORUM.
  Emlak yönetiminde çalışanlar şunu unutmasınlar ki; maaşlarını devletten değil benim verdiğim aidatlardan alıyorlar. Vatandaşa yardımcı olacaksan ol. Ancak benim maaşlı hizmet garım benim rızam olmadan iş çeviriyor.
  Bu durum kabul edilemez. BU ZİHNİYETE DEVLETİ BIRAKIRSAN DEVLET İMKÂNLARINI ŞAHSİ MEMFAATLERİNE AKITMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY YAPMAZLAR

 4. ısmail senoglu dedi ki:

  daırelerde kapılar darbe almıs catlak fayanslar var ıscılık malzeme kalıtesız ılgılenen yok ınsaat fırmasının ınsafına kalmıs sakınler bırlık olmamız lazım

 5. fahriye dedi ki:

  17.bölge A4-N4-M4 bloktan ev aldım fakat daha teslim almadan dış duvar boyaları yamalıklı ve çok çirkin görüntü oluşturmuş sözde yeni bina başabakanlık buna bir el atsın yetkililer gelip görsün ve kendileri ev alırmış gibi baksınlar bu tür binaya yeni bina diyebileceklermi. Bunun yanısıra ev içerisindeki eksiklikler hariç. daha evimin içerisini görmedim çünkü ne zaman gittiysem. kapalı göstermediler çünkü hatalarfı görmeyelim diye . teslim günü ilgili şirketten birisini görevlendiriyorlar alelacele gösterip hemen evsiksiz teslim aldım diye imzalatmaya çalışıyorlar. Benim konut sahiplerine tavsiyem teslim almadan önce iyice kontrol edin öyle imza atın. En önemli eksklerden iç kapıların çivisi çıkmış. lavabo altlarından su sızıntısı var. banyo ara hol ve mutfak fayanslarında kırıklar ve renk uyumsuzluğu var. kapı kilitleri açılıp kapanmıyor.uyumsuzluk var. içeriden geçen doğalgaz borularını takarken duvarkları kirletilmiş zaten kalitesiz boya kullanılmış birde bu cabası. balkon demirleri perforje olması gerekirken paslanan demir takılmıştır. ödül almış bir proje diye tanıtıldı ödül almış bir proje buysa, tokinin diğer ödül almamış sitedeki dairelerini merak ediyorum.

toki şikayet formu açıldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------