TOKİ’nin 55 bin Liralık Kurasız Konutu Nerede?

Son Güncelleme: 16 Nisan 2018 - 5:37 2 Yorum Yazar:

Şu anda Türkiye’nin 38 ilinde 6 bin 893 konutu açık satış yöntemi ile satışa sunduklarını belirten Turan, projelere göre farklılık gösteren konutların fiyatlarının 55 bin TL’den, taksitlerin ise 185 TL’den başladığını söyledi. Konutların ön şartsız, kurasız ve başvuru önceliğine göre satılacağını belirten Turan, vatandaşların 29 Haziran’a kadar ilgili bankalara müracaat ederek konut sahibi olabileceklerini söyledi. TOKİ 55 bin liralık Kurasız Konut satışı Balıkesir’de bulunmaktadır. Tüm liste aşağıdadır.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresince (TOKİ) Başkanı Ergün Turan yaptığı açıklamada, önceliklerinin alt ve orta gelir grubundaki vatandaşları ev sahibi yapmak olduğunu belirtti.

Son 3,5 yıldır inşa edilen konutların yüzde 95’inin, 2017 yılında yapılanların ise yüzde 98’inin alt ve orta gelir grubuna yönelik sosyal konutlardan oluştuğunu aktaran Turan, şu anda Türkiye’nin 38 ilinde 6 bin 893 konutu açık satış yöntemi ile satışa sunduklarını, projelere göre farklılık gösteren konutların fiyatlarının 55 bin liradan, taksitlerin ise aylık 185 liradan başladığını söyledi.

Konutların ön şartsız, kurasız ve başvuru önceliğine göre satılacağını bildiren Turan, vatandaşların ilgili bankalara müracaat ederek konut sahibi olabileceklerini anlattı.


---------------------------------------------------------------------------------

TOKİ’nin 55 bin Liralık Kurasız Konutu Nerede? ile Benzer Yazılar:

16 Nisan 2018 Saat : 5:37
  TOKİ

“TOKİ’nin 55 bin Liralık Kurasız Konutu Nerede?” için 2 Yorum

  1. Mehmet özkul dedi ki:

    Merhaba tokilerle ilgili bilgi almak istiyorum tel;0531325…

  2. Hasan beydilli dedi ki:

    Almak istiyorum

TOKİ’nin 55 bin Liralık Kurasız Konutu Nerede? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------