Türkiye, İstanbul’u kurtaramaz

Son Güncelleme: 18 Kasım 2011 - 11:59 0 Yorum Yazar:

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, İstanbul merkezli bir depremin etkisinin çok büyük olacağına dikkat çekerek, “İstanbul Türkiye’yi kurtarır ancak Türkiye İstanbul’u kurtaramaz” dedi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, İstanbul merkezli bir depremin etkisinin çok büyük olacağına dikkat çekerek, “İstanbul Türkiye’yi kurtarır ancak Türkiye İstanbul’u kurtaramaz” dedi.
Tuzla Kent Konseyi çalışma grupları ve yürütme kurulu aylık toplantısı, Tuzla Belediyesi Semiha Kibar Sosyal Yaşam Merkezi’nde yapıldı. Toplantının ana gündem maddesini, olası bir depreme karşı yapılması gerekenler oluşturdu.
Kent Konseyi toplantısında konuşan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, İstanbul merkezli bir depremin etkisinin çok büyük olacağına dikkat çekerek, “İstanbul Türkiye’yi kurtarır ancak Türkiye İstanbul’u kurtaramaz” dedi. Tüm binaların check-up yapılarak gerekli önlemlerin vakit kaybetmeden alınması gerektiğini ifade eden Başkan Yazıcı, İçmeler kavşağında kentsel dönüşüm modeli ile uygulanan projenin bu alanda önemli bir örnek teşkil ettiğini belirtti.
Mahalle Afet Gönüllüleri (MAG) tarafından okullarda depremlere hazırlıklı olmak amacıyla seminerler verildiği belirtilen toplantıda, Tuzla Kaymakamlığı, Tuzla Belediyesi ve Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ve dernekler federasyonunun katılımı ile yürütülmekte olan “Ergenlik ve Hayata Hazırlama Projesi” ile ilgili yapılan çalışmalar da değerlendirildi
CİHAN


---------------------------------------------------------------------------------

Türkiye, İstanbul’u kurtaramaz ile Benzer Yazılar:

18 Kasım 2011 Saat : 11:59
  GENEL

Türkiye, İstanbul’u kurtaramaz Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------