Yeni muhtarlık binaları tamamlandı

Son Güncelleme: 20 Ekim 2014 - 10:51 0 Yorum Yazar:

Başakşehir Belediyesi, Kayabaşı’na iki muhtarlık binası kazandırıyor.

kayaşehir muhtarlıkFaaliyetlerini Emlak Yönetimin Hizmet Binası içerisinde sürdüren, lokasyon olarak Kayaşehir ve Fenertepe mevkilerine uzak olan Kayabaşı Mahalle Muhtarlığı, iki yeni hizmet binasına kavuştu. Ana cadde üzerilerinde yer alan Muhtarlık binaları hizmete girdiğinde bölge halkı modern, konforlu ve ulaşımı kolay binalara kavuşmuş olacak.

Başakşehir Belediyesi Fen İşleri tarafından projelendirilen muhtarlık binalarının ilki Kayabaşı Mahallesi Kayaşehir 5. Bölge’de (Rabia Caddesi), diğeri ise Kayabaşı Mahallesi Fenertepe 12.Bölge (Botanik Sokak) ’de yer alıyor. Kayabaşı Mahallesi Kayaşehir 5. Bölge’de yer alan yeni muhtarlık binasının inşasına 25 Ağustos 2014’de başlandı, 03 Ekim 2014 tarihinde kısmi olarak tamamlandı. Binanın çevre düzenlemeleri ve atıksu çalışmaları tamamlandığında muhtarlığa teslimi gerçekleştirilecek.kayasehiristanbul.net

Kayabaşı Mahallesi Fenertepe 12.bölge’de bulunan muhtarlık binasının inşaatına ise 20 Ağustos 2014 tarihinde başlandı. İnşaatı devam eden muhtarlık binasının 24 Ekim 2014 tarihinde tamamlanması öngörülüyor.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ


---------------------------------------------------------------------------------

Yeni muhtarlık binaları tamamlandı ile Benzer Yazılar:

20 Ekim 2014 Saat : 10:51

Yeni muhtarlık binaları tamamlandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------