Zara, Bahçeşehir’de coştu, coşturdu

Son Güncelleme: 26 Ocak 2014 - 12:14 0 Yorum Yazar:

Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi Zara, Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi (BKSM)’de Halk Müziği ve Sanat Müziği’nin seçkin örnekleriyle Başakşehirlileri coşturdu. Sanatçı, parçalarını BKSM’nin tamamını dolduran hayranlarıyla birlikte söyledi.

zaraBiletleri günler öncesinden tükenen konserin ev sahipliğini Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel yaptı.

‘Biz sevgi satıcısıyız’

Sevilen sanatçı, konsere ‘Mihriban’ parçası ile başladı. Gecenin anısına Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel tarafından çiçek takdim edilen Zara, BKSM’yi çok beğendiğini dile getirdi: ”Sizlerle bizleri bir araya getiren Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’a ve ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır. Salonun akustiği çok güzel, bu nedenle şarkılarımızı çok daha güzel söyleyebiliyoruz. Sizlerle bir araya geleceğiz diye çok heyecanlandık. Arife tarif gerekmiyor, hepiniz harikasınız. Gümbür gümbür bir enerjiyle geldim. Dertlerimizi konser süresince geride bırakalım, hep birlikte coşalım. Biz sanatçılar sevgi satıcısıyız, enerjiniz o kadar güzel ki sizlerde sevgimizi alıyorsunuz.”

Halk Müziği ve Sanat Müziği’nin en güzel eserlerini seslendiren Zara, konser süresince hayranlarına parçalarıyla Türkiye turu attırdı. Sanatçı gecede; Mühür gözlüm, Fidayda, Dilenci, Şimdi Uzaklardasın, Duydum ki Unutmuşsun, Bir Teselli Ver, Zahidem, Telli Turnam, Tabancamın Sapını, Eşarbını Yan Bağlama gibi parçaları seslendirdi.

Birlik ve beraberlik mesajları veren Zara: Manası kuvvetli dualarla biz bu güzellikleri yaşıyoruz. Maneviyata yatırım yapmazsak eksik kalmış oluruz. Hepimizin yaratıcısı aynı kimi kimden ayırt edebiliriz. Üç günlük dünyada, ailemize, çevremizdeki kişilere hoş görü ile bakabilirsek daha güzel bir dünya oluşturmuş oluruz.

Zara, konserini Yunus Emre’nin ‘Bülbül Kasidesi’ ile bitirdi.


---------------------------------------------------------------------------------

Zara, Bahçeşehir’de coştu, coşturdu ile Benzer Yazılar:

26 Ocak 2014 Saat : 12:14
  GENEL

Zara, Bahçeşehir’de coştu, coşturdu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

İstanbul Toki Konutları

SOSYAL MEDYA TAKİP

Toki KayaşehirToki KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Toki Kayaşehir
------ SPONSOR BAĞLANTI -------